НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 26 Кам'янське

Робимо одну справу - працюємо на загальний результат!

Профілактична та роз'яснювальна робота на тему : «Наше майбутнє у наших руках».

26 лют. 2014
Профілактична та роз'яснювальна робота на тему : «Наше майбутнє у наших руках».

Дирекція і педагогічний колектив НВК №26 в питанні профілактики правопорушень та негативних проявів серед учнівської молоді приділяють велику увагу зв’язкам школи з правоохоронними органами, управлінням юстиції, лікарями, службою в справах сім ї та молоді.

13.02.2014 року інспектором КВІ Дніпровського району міста Дніпродзержинська старшим лейтенантом внутрішньої служби Косовською М.Д., начальником ВКМСД Дніпровського РВ Дніпродзержинського МУ ГУМВС України у Дніпропетровській області майором міліції Вязовим А.О. та спеціалістом відділу у справах сім'ї, дітей, молоді та спорту Дніпровської районної у місті Дніпродзержинську ради Чергинець 0.І. з метою пропаганди здорового способу життя, формування усвідомлення учнями високих моральних якостей, розвитку духовності, вдосконалення системи морально-етичного, правового, естетичного виховання, посилення захисту суспільної моралі, утвердження здорового способу життя, недопущення пропаганди культу насильства, жорстокості та бездуховності, з учнями 10-9х класів була проведена профілактична та роз'яснювальна робота на тему : «Наше майбутнє у наших руках».