НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 26 Кам'янське

Робимо одну справу - працюємо на загальний результат!

Екологічний проект «ВЕСЕЛКА ЗДОРОВ'Я»

30 вер. 2013
У 2013-2014 н.р. педагогічний та учнівський колективи НВК № 26 приступили до реалізації ІІІ етапу шкільного екологічного проекту «Зелена школа – зелена країна. Зелена країна – здорова людина», який створений у рамках регіонального експерименту.

Екологічний проект «ВЕСЕЛКА  ЗДОРОВ'Я»

У 2013-2014 н.р. педагогічний та учнівський колективи НВК № 26 приступили до реалізації ІІІ етапу шкільного екологічного проекту «Зелена школа – зелена країна. Зелена країна – здорова людина», який  створений у рамках регіонального експерименту.

На ІІІ етапі наш заклад почав роботу над екологічним проектом «Веселка здоров’я», що дозволить нам застосовувати нові технології у збереженні здоров’я та пропаганді здорового способу життя. Ми працюємо під девізом «Здоров’я – це  гармонія між людиною та природою». Координує роботу директор НВК № 26 Сокуренко Л.В. Впроваджують проект у життя вихованці дитячого відділення, учнівські колективи 1-11 класів, батьки та творча група педагогів.

Актуальність проблеми здоров’я в наш час стала не просто проблемою батьків і вчителів чи предметом наукових досліджень, а є першочерговим завданням держави. Ми розробили та протягом року будемо впроваджувати  декілька міні-проектів. А саме:

1. Міні-проект «Повітря-вода», який об’єдную кілька акцій :»Школа – мій рідний дім», «Чисте повітря», «Юннатівський зеленбуд», «Галерея кімнатних рослин». Участь в акціях беруть учні 8-А, 8-Б, 10 класів.
  2. Міні-проект «Раціональне харчування, лікарські рослини, вітаміни» опрацьовують колективи 5-Б,6-А, 6-Б класів.
  3. Екологічні поробки та годівнички виготовляють учні 3-А, 3-Б, 3-В класів разом з класоводами та вчителем технічної праці.
  4. У міні-проекті «Профілактика захворювань, оздоровча гімнастика, аеробіка, заняття і прогулянки на вулиці» беруть участь класні колективи 1-Б, 4-А класів, група ГПД, дошкільне відділення.
  5. Міні-проект «Родинне екологічне виховання (режим дня, активний відпочинок з батьками на природі)» опрацьовують учні 1-А, 2-А, 4-Б, 5-А, 7-А, 7-Б, 11 класів, вихованці дошкільного відділення під керівництвом вчителів.
  6. Над міні-проектом «Духовна складова здоров’я» працюють діти 5-Б, 9-А, 9-Б.

Робота над проектами сприяє підвищенню рівня вихованості, духовності дітей, їх батьків і педагогічних працівників. Формує відповідальне ставлення до власного здоров’я, раціонального підходу до використання природних ресурсів, підвищення рівня зацікавленості у збереженні природного середовища. Бажаємо всім учасникам проектів успіху у здобутті нових навичок, творчої наснаги та оптимізму!

Куратор проекту

СЛІПЧЕНКО О.П.