НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 26 Кам'янське
 
Робимо одну справу - працюємо на загальний результат!

http://youtu.be/xplYkEzrAJA

План заходів на ІІ зміну

 

 

Затверджую:

                                                                                Директор НВК №26                                            

                                                                                 ________Л.В. Сокуренко

 

 

План роботи ДОТ Пролісок НВК № 26

на ІІ зміну (21.06.2016 – 08.07.2016 р.р.)

 

21 червня

 вівторок

 

22 червня

середа

 

23 червня

четвер

08.00

Організація учнів, лінійка

08.00

Організація учнів, лінійка

08.00

Організація учнів, лінійка

08.15.

Ранкова гімнастика

08.15.

Ранкова гімнастика

 

08.15.

Ранкова гімнастика

09.30

Проведення вступного , первинного інструктажу

09.30

Трудовий десант «Чисте подвіря»

09.30

Трудовий десант «Чисте подвіря»

10.00

Робота в загонах «Давайте знайомитися»   

 

10.00

Відкриття ІІ табірної зміни.

 

10.00

Похід на свято відкриття

«Школи плавання на відкритій воді»

11-00

Формування загонів, розучення девізів, річовок , гуртових пісень інше.

11-00

Урочиста лінійка присвячена памяті загиблим у війні. Покладання квітів до меморіалу

11-00

Робота в загонах.

Асоціативний малюнок «Моя Батьківщина»

16-00

Робота в загонах

Бесіда «Дорога додому»

16-00

Робота в загонах

Гурток «Спорт для всіх»

16-00

Робота в загонах

Гурток «Умілі ручки»

 

 

24 червня

пятниця

 

29 червня

середа

 

30 червня

четвер

08.00

Організація учнів, лінійка

08.00

Організація учнів, лінійка

08.00

Організація учнів, лінійка

08.15.

Ранкова гімнастика

08.15.

Ранкова гімнастика

 

08.15.

Ранкова гімнастика

09.30

Трудовий десант «Чисте подвіря»

09.30

Трудовий десант «Чисте подвіря»

09.30

Трудовий десант «Чисте подвіря»

10.00

«Весела вікторина про рідну Україну»

10.00

Розважальна програма у ЦПР

10.00

Перегляд вистави дитячого театра  «Посмішка»

11-00

Кінотеатр З-D-шоу

 

Конкурс малюнків  «Щасливе дитинство – це…»

11-00

Робота в загонах.

Підготовка до конкурсу Найкращої газети табору «Літо – це…»

 

11-00

 Робота в загонах.

Конкурс малюнків «Правила поводження у літньому таборі»,

Конкурс агітбригад

«Літня безпека залежить від тебе»

16-00

Робота в загонах

Гурток «Хореографія»

16-00

Робота в загонах

Гурток «Умілі ручки»

16-00

Робота в загонах

Гурток «Спорт для всіх»

 

 

01 липня

пятниця

 

02  червня

субота

 

 

04  липня

понеділок

08.00

Організація учнів, лінійка

08.00

Організація учнів, лінійка

08.00

Організація учнів, лінійка

08.15.

Ранкова гімнастика

08.15.

Ранкова гімнастика

08.15.

Ранкова гімнастика

09.30

 Трудовий десант «Чисте подвіря»

09.30

Трудовий десант «Чисте подвіря»

09.30

Трудовий десант «Чисте подвіря»

10.00

 Робота в загонах.

10.00

Розважальний  захід «Ми - актори».

10.00

Перегляд м/ф у к/т "Мир".

11-00

Планетарій.

 

11-00

Робота в загонах.

11-00

Робота в загонах.

16-00

Робота в загонах

Гурток «Умілі ручки»

16-00

Робота в загонах

Гурток «Умілі ручки»

16-00

Робота в загонах

Гурток «Хореографія»

 

   5  липня

вівторок

 

6 липня

середа

 

7 липня

четвер

08.00

Організація учнів, лінійка

08.00

Організація учнів, лінійка

08.00

Організація учнів, лінійка

08.15.

Ранкова гімнастика

08.15.

Ранкова гімнастика

08.15.

Ранкова гімнастика

09.30

Трудовий десант «Чисте подвіря»

09.30

Трудовий десант «Чисте подвіря»

09.30

Трудовий десант «Чисте подвіря»

10.00

 Спортивні змагання «Веселі старти»

10.00

Розважальна програма у ЦПР

10.00

 Похід до ДЕЦ

 

11-00

Робота в загонах.

11-00

 Робота в загонах.Конкурс Найкращої газети табору «Літо – це…»

 

11-00

Робота в загонах.

Бесіда «Мистецтво дарувати квіти»

 

16-00

Робота в загонах

Гурток «Умілі ручки»

16-00

Робота в загонах

Гурток «Спорт для всіх»

16-00

Робота в загонах

Гурток «Умілі ручки»

 

 

8 липня

 Пятниця

 

 

 

 

08.00

Організація учнів, лінійка

 

 

 

 

08.15.

Ранкова гімнастика

 

 

 

 

 

09.30

 Трудовий десант «Чисте подвіря»

 

 

 

 

10.00

Свято закриття  2  табірної зміни

 

 

 

 

11-00

Робота в загонах

 

 

 

 

 

16-00

Робота в загонах

Гурток «Хореографія»

 

 

 

 

 

 

Начальник закладу відпочинку

з денним перебуванням                                                                            Г.М.Нестеркіна

 

Старший вихователь                                                                                  О.М.Підгорна

 

Робота в загонах.